Press kit: 

Logo pack: here

Contact for media: kontakt@looks-by-luks.pl


JANUARY 2020 - British Vogue

British Vogue - February 2020 edition

"Looks by Luks is this season’s headwear trendsetter for kids and adults. Beautiful turbans and headbands in an array of colors are hand-sewn in Poland using ecological and ethically sourced fabrics. Follow @looks_by_luks on Instagram and visit www.looks-by-luks.com."

JANUARY 2020

Milk Magazine

Milk Magazine Kid's Collections Spring / Summer 2020

"Looks by Luks is a unique headgear brand for kids and their mums. Turbans attract attention with their avant-garde design and their smart cut makes them stay up and prevents them from covering the eyes. These beautiful, hand-made turbans and headbands in an array of colours are hand-sewn in Poland, using organic and ethically sourced fabrics. The unique prints were designed and hand-drawn by Karolina Niedzielska, a talented illustrator in love with fashion."


Childhood Business Magazine


październik 2021

Prestiż magazyn trójmiejski

MOC KAMIENI

nr 10/2021

od str. 48

czytaj online

z serca ziemii

Deep Within Yukata Kimono
Sale priceFrom 340,00 zł

Subheading

Jesienno-zimowa kolekcja Looks by Luks po raz kolejny nawołuje do chwili wytchnienia i przystanku w szalonym pędzie współczesnego życia. Tym razem kluczową rolę odgrywają kamienie, które od tysięcy lat cieszą się sławą najwspanialszego z darów. Kolekcja Origin to po prostu mądrość płynąca z kryształów, uchwycona w sercu Gór Świętokrzyskich.

Klaudia Krause-Bacia

STYLISH PAPER LATO

LIPIEC 2021

STYLOWY PRZEWODNIK PO TRÓJMIEŚCIE
ATELIER LUKS & POP-UP STORE – na zakupy po polskie marki

Paulina Grabara

Stworzony przez właścicieli polskiej marki Looks by Luks pop up na dwóch poziomach zachwyca każdym detalem: oczywiście nową kolekcją z turbanami, opaskami i kimonami w roli głównej, zdjęciami na ścianach ze zrealizowanej w Meksyku sesji, kącikiem dla dzieci, zagospodarowaniem przestrzeni i sposobem ekspozycji (...).

czerwiec 2021

JESTEŚ LIKE NO OTHER

Kupując, pomagasz!

Koszulka Like No Other
Sale price109,00 zł
ladnebebe.pl

ladnebebe.pl - Dzień Dziecka jest dla nas każdego dnia

Wyjątkowość subtelnie szepcze albo głośno krzyczy. Zupełnie jak ludzie, którzy się z nią zetkną. Pamiętasz te czasy, kiedy ważniejsze od wpisywania się w abstrakcyjną formatkę ideału było odkrywanie tajemnic?

Paulina Filipowicz

mamadu.pl

3 mamy z Polski wzięły sprawy w swoje ręce. Te zdjęcia dowodem, że każde dziecko jest piękne.

Miały dość gładkich pięknych dzieci w reklamach i postanowiły zrobić sesję "normalsom". Trzy mamy pokazują, że każde dziecko jest idealne takie, jakie jest. Ich akcja "Like No Other" to ważny głos w nauce akceptacji własnego ciała.

Aneta Zabłocka

artykuł na mamadu.pl

MAJ 2021 - Lustro nr 2

Niech żyje życie!

Kliknij, aby zobaczyć artykuł (zaczynający się od str. 52)

MAJ 2021

Liberté!

Słoneczny Meksyk, wolność, marzenia, frywolny wiatr łaskoczący po policzkach… To właśnie wolność w definicji Look by Luks. Najnowsza kolekcja sopockiego brandu to hołd w stronę meksykańskiej ikony - Fridy Kahlo, a zarazem głośny, bezkompromisowy apel o wolność.

MARZEC 2021

ladnebebe.pl

LOOKS BY LUKS: LIBERTÉ

Rozżarzone powietrze, meksykańskie słońce oraz śmiała twórczość Fridy Kahlo – oto pierwsze luźne skojarzenia, jakie przywodzi na myśl wiosenno-letnia kolekcja Looks by Luks, trafnie zatytułowana Liberté.

Dominika Janik

zobacz więcej

Featured

So Free(dah) Headscarf
Sale price215,00 zł

ladnebebe.pl

o naszej wiosenno-letniej kolekcji

Listopad 2020

Poradnik Sirtfood No.6 (proszezdrowie.pl)

„Codzienne dbanie o siebie stanowi pewnego rodzaju rytuał.(...)".

Looks by Luks to rodzinna firma, która tworzy w Polsce z myślą o świadomych konsumentach, którym zależy na unikalnych i niepowtarzalnych produktach, wykonanych w duchu zrównoważonej mody, jak najmniej szkodzącej środowisku. Historia marki zaczęła się od turbanów dla dzieci i dorosłych, a dzisiaj w asortymencie można znaleźć całą gamę przewiewnych ubrań, włącznie z japońskimi (!) kimonami. Na nasze pytania o to, jak odnaleźć komfort, odpowiada Sylwia, założycielka.

Looks by Luks: W modzie przetrwają te marki, które oferują coś więcej, niż tylko produkty

Sznyt.pl, LISTOPAD 2020

"Na próżno szukać w Polsce firmy, która ma w swoim asortymencie tak wiele różnych nakryć głowy w tak bogatej palecie barw - turbany dla dzieci i dorosłych, czapki, opaski, frotki. Z twórcami marki rozmawiamy o ekologicznej modzie i o przewidywaniach rynkowych po okresie pandemii."

f5.pl

PAŹDZIERNIK 2020

f5.pl

"Długie i krótkie kimona, które tworzy Looks by Luks, idealnie sprawdzą się w roli domowych szlafroków, ale i nie tylko, bo warto, żeby zobaczył je ktoś więcej niż twój kot leżący na fotelu obok."

Marta Zinkiewicz

zobacz artykuł

Ania i Tosia noszą:

Linen Black Yukata Kimono
Sale priceFrom 300,00 zł

LUTY 2020

Dzień Dobry TVN

"Sylwia Luks to rodzinna i ciepła osoba, która za swoją działalność doceniona została przez brytyjskiego Vogue’a. Projektantka turbanów znalazła sposób na niecodzienny dodatek, który nosić mogą zarówno dzieci, jak i dorośli. Skąd narodził się pomysł i inspiracja na tworzenie ozdób na głowę?"

STYCZEŃ 2020

BRITISH VOGUE - February 2020 edition

"Looks by Luks is this season’s headwear trendsetter for kids and adults. Beautiful turbans and headbands in an array of colors are hand-sewn in Poland using ecological and ethically sourced fabrics. Follow @looks_by_luks on Instagram and visit www.looks-by-luks.com."

Listopad 2019

LadneBebe.pl - Poznajmy Się

"Kto lubi spacerować po Starym Sopocie, ten na pewno trafił na ich pracownię i butik przy kameralnej ulicy Haffnera. Kto lubi modę i styl, ten na pewno też zna tę markę. Jakiś czas temu zwróciła uwagę turbanami w rozmiarach dla małych i dużych – i dla noworodków, i dla ich mam. Nakrycia głowy Looks by Luks szybko podbiły nasze serca, i to nie tylko dlatego, że są piękne i modne."

PAŹDZIERNIK 2017

Magazyn Together - rodzinna strona Trójmiasta

"Mieszkańcy Sopotu, szczęśliwe małżeństwo oraz rodzice 3-letniego Teo i 1,5-rocznej Mii. Jak sami o sobie mówią, nie pozwalają, by małe dzieci stanowiły dla nich ograniczenie – zamiast tego udowadniają, że można być aktywnym i spełnionym, nie zaniedbując przy tym rodziny."