Turband/Opaska Iceland Poppys

30.50 EUR
Delivery time: 10-14 dni

á morgun [ tommorow ]

Zaniepokojeni zmianami klimatycznymi oraz zanieczyszczeniem środowiska a jednocześnie zakochani po uszy w Islandii, w symbolu tych zmian oddajemy w Wasze ręce, coś wyjątkowego. Autorskie wzory, namalowane przez niezwykle zdolną i wrażliwą Karolinę Niedzielską, specjalnie dla Looks by Luks. Inspirowane krajobrazem niewyobrażalnie pięknej a jednak zmieniającej się na skutek działań człowieka Islandii.
Ta kolekcja to nasz Apel, prośba do Was o zmiany. Drobne, które tak jak pojedyncze łzy topniejącego lodowca na końcu staną się oceanem dobrych zmian.

OPLOTKA przygotowała do tego printu dedykowaną ręcznie robioną biżuterię. Możesz kupić ją tu:


Podwójna opaska na gumce w formie półturbanu wykonana ze średniej grubości dzianiny organicznej 93% bawełna, 7% elastan we wzór ICELAND POPPYS z autorskiej kolekcji á morgun [ tommorow ]. Uszyta jest z najwyższej jakości bawełny organicznej, uprawianej bez użycia pestycydów, produkowanej w warunkach sprawiedliwych społecznie, i nieszkodliwych dla środowiska. Bawełna ta posiada certyfikat GOTS (Global Organic Textile Standard) oraz OEKO-Tex.

Świetnie sprawdzi się o każdej porze roku.

Pamiętaj, że to odręcznie narysowany wzór, unikatowy i niepowtarzalny. Dlatego każdy turband może minimalnie różnić się od siebie, w zależności z której części materiału został uszyty.
Kolor turbandu na zdjęciach może się różnić, w zależności od rodzaju ekranu i monitora. Pierz tylko ręcznie w temperaturze 30 stopni. Susz rozłożony na płasko. Opaski mają jeden rozmiar i pasują na głowy o standardowym obwodzie 55-57cm. Jeśli masz inny obwód głowy niż podany (mniejszy lub większy) napisz w komentarzu zamówienia swój obwód, a uszyjemy ją mniejszą lub większą.

Dokładne wymiary znajdziesz u dołu strony pod linkiem "Rozmiary".

Kupując produkty z kolekcji á morgun [ tommorow ] wspierasz Stichting The Ocean Cleanup - fundację założoną przez Boyan Slat, która jest częścią Ocean Clean-up foundation i zajmuje się oczyszczaniem oceanu z plastiku. Więcej informacji na jej temat znajdziecie tu: https://theoceancleanup.com/about/

No products

Receive 10% discount on your first order

Wyślemy Ci wiadomość, gdy produkt z powrotem pojawi się w sklepie

Wybierz swój wariant i podaj adres email, a my powiadomimy Cię, jak tylko produkt znów będzie dostępny.

Shopping cart

Your shopping cart is empty

Place your first order